Dukla Liberec Team

26.10.2009 - Naše firma se pro nastávající olympijskou sezónu stala partnerem běžeckého týmu Dukly Liberec, která má v týmu prakticky celou lyžařskou běžeckou reprezentaci.

Dukla Liberec Team Pro tým závodníků jsem vybrali model Neos Voyager Stabilicer, který je pro naše nejlepší běžce na lyžích nejvýhodnější, tedy dostatečně zateplený, flexibilní před závody a treninkem, bezpečný na sněhu a ledu, lehký a skladný při častém cestování. Na snímku tým Dukly Liberec při treninku na ledovci Dachstain v Rakousku - zleva: Šperl, Magál, Rykr, Novák, Koukal, Rajdlová, Kožíšek, Jakš, Kupilík, Hořčička a Razým. Pro servisní tým jsme vybrali model Neos Navigator Stabilicer, který je maximálně zateplený, bezpečný a vhodný pro náročnou práci v extrémních podmínkách. Na snímku servisní tým Dukly Liberec na ledovci Dachstein v Rakousku - zleva: Korunka, Petrásek, Pešina a Baranyk.

Archiv aktualit

nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky bez registru online Kostelec nad Labem pujcky vlachovo brezi online pujcky Fulnek rychla pujcka do vyplaty chrudim bez osobni schuzky jak vydelat penize pres pc hypotecni uver ze stavebniho sporeni

CZ / DE

Počet položek:0
Suma s DPH:0,00,-