O nás

Když jsem převleky Neos neměl, nic se nedělo, když je nyní mám tak zjišťuji, že se bez nich neobejdu." - Martin Petrásek

 

Oslo

 

Oslo

Martin Petrásek, bývalý reprezentant v běhu na lyžích, a účastník několika olympiád a držitel bronzové medaile z mistrovství světa, kterého můžete zaslechnout jako experta na běžecké lyžování při komentování přenosů České televize, si zakoupil převleky Neos v zahraničí, a tím to začalo.

Sám říká:
„Převleky jsem znal z lyžování, kde ho používali servisní technici, a tak jsem hledal výrobce, protože jsem je potřeboval nejen do špatného počasí, ale i pro mou práci, kdy v zimě navštěvuji mé zákazníky v lyžařských areálech ( dodávám kompletní technologie pro technické zasněžování ), a neustále jsem řešil problém, kdy se mi nohy v autě v zimní obuvi zapotily, a po chvilce v mrazu v areálu začaly rychleji promrzat. Neos mi to vyřešil, a mohl jsem pohodlně řídit v letní obuvi, a převleky jsem přímo v autě nazul, a bylo to naprosto bez problémů. Mnoho lidí mi zastavovalo a obdivovalo tento produkt. Tak jsem to zkusil ...".

Je vidět, že náš produkt se dostává do podvědomí nejen svou jedinečností, ale především tím, že ten kdo si Neos koupil, a zjistil jeho praktičnost, tak si je nemůže vynachválit.

nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky bez registru online Kostelec nad Labem pujcky vlachovo brezi online pujcky Fulnek rychla pujcka do vyplaty chrudim bez osobni schuzky jak vydelat penize pres pc hypotecni uver ze stavebniho sporeni

CZ / DE

Počet položek:0
Suma s DPH:0,00,-