O nás

Když jsem převleky Neos neměl, nic se nedělo, když je nyní mám tak zjišťuji, že se bez nich neobejdu." - Martin Petrásek

 

Oslo

 

Oslo

Martin Petrásek, bývalý reprezentant v běhu na lyžích, a účastník několika olympiád a držitel bronzové medaile z mistrovství světa, kterého můžete zaslechnout jako experta na běžecké lyžování při komentování přenosů České televize, si zakoupil převleky Neos v zahraničí, a tím to začalo.

Sám říká:
„Převleky jsem znal z lyžování, kde ho používali servisní technici, a tak jsem hledal výrobce, protože jsem je potřeboval nejen do špatného počasí, ale i pro mou práci, kdy v zimě navštěvuji mé zákazníky v lyžařských areálech ( dodávám kompletní technologie pro technické zasněžování ), a neustále jsem řešil problém, kdy se mi nohy v autě v zimní obuvi zapotily, a po chvilce v mrazu v areálu začaly rychleji promrzat. Neos mi to vyřešil, a mohl jsem pohodlně řídit v letní obuvi, a převleky jsem přímo v autě nazul, a bylo to naprosto bez problémů. Mnoho lidí mi zastavovalo a obdivovalo tento produkt. Tak jsem to zkusil ...".

Je vidět, že náš produkt se dostává do podvědomí nejen svou jedinečností, ale především tím, že ten kdo si Neos koupil, a zjistil jeho praktičnost, tak si je nemůže vynachválit.

CZ / DE

Počet položek:0
Suma s DPH:0,00,-