Co je Neos

Nepromokavé - Podrážka se vzorkem do terénu - Kompaktní - Teplé a suché - Jednoduché a rychlé obutí - Bezpečné - Lehce skladovatelné

Zapomeňte na holínky neboli gumáky - je tady Neos, které nosíte v létě i v zimě!

Vyrobili jsme něco daleko lepšího, než to co Vás jen udrží v teple. Vyrobili jsme výkonnostní boty přes boty. Ať děláte cokoliv, dojíždíte do práce, zastihne Vás bouřka či sníh nebo bláto, NEOS jsou ty správné boty pro vaše nohy.

NEOS Vám v jakémkoliv počasí ochrání vaše nejmilejší boty. NEOS se přizpůsobí jakýmkoliv botám, sandálům, sportovním, ortopedickým, nebo botám s ocelovou špičkou. Robustní, přizpůsobivé každé obuvi, s jednoduchým zapínáním, a to v osmi dospělých velikostech.

NEOS jsou voděodolné - garantováno

NEOS přidává 11 °C nezatepleným modelům ( Adventurer, Villager, Voyager ) a 23 °C zatepleným modelům ( Explorer, Navigator, UptownerX ).

Naleštěte si boty po cestě do práce - model UptownerX - je patentován a plní dvě funkce - vnější pěnovou vrstvou izoluje, a podšívka vnitřního materiálu Nylex současně chrání, izoluje, a leští společenskou obuv. Tento patent získal zlatou medaili za nejlepší design v mezinárodní soutěži „Design Excellence Award". Porotce IDSA Juror Gerhard Steinle ze společnosti „Prisma Design International" říká: „ Nejen že jsou to moderní boty do studeného a deštivého počasí, ale navíc mají automatickou leštící funkci."

Michael Kors Outlet
NEOS jsou kompaktní a lehce skladovatelné, a vhodné kamkoli, kam Vás cesta zavede.

NEOS váží o polovinu méně než standardní zimní obuv.

Velikosti UNISEX - pánské i dámské

Vložka do bot Neos Vám pomůže nejen ochránit vnitřek převleků, ale především Vám pomůže zamezit pohybu vaší obuvi, když například použijete obuv s nižší podrážkou ( letní obuv).

 

Technické informace

NEOS podrážka - lehká a protiskluzová


Co dělá NEOS tak lehkou botou? Tajemství je v podrážce. Precizní design podrážky eliminuje zbytečný materiál, který dělá klasickou zimní obuv těžkou. Protiskluzová robustní podrážka je vyrobená z kvalitní gumové směsi a zaručuje flexibilitu a ohebnost ve zrádném terénu při jakékoliv teplotě.

Ninja

Agresivní Ninja podrážka byla vyrobena pro trakci v hlubokém sněhu. Zubovité, téměř mačkovité zbrázdění podrážky, které je odděleno hlubokými trhlinami dodává botě stabilitu pro jakékoliv dobrodružství. Kvalitní gumový materiál garantuje lehkost, trvanlivost a flexibilitu.

Perma

Nejvíce universální NEOS podrážka, drážkovaná s protiskluzovým designem zaručuje vynikající trakci na jakémkoliv povrchu. Zkombinované s vaší oblíbenou obuví, NEOS Perma podrážka je tak pohodlná, že ji můžete nosit celý den a večer snadno vyčistit a omýt.
Stabilicers®
Nejkvalitnější podrážka NEOS, která je zajištěna 32 výměnnými ocelovými hroty garantující tu nejlepší trakci na sněhu a ledu.

Superlite

Nejlehčí a nejflexibilnější podrážka, kterou jsme kdy vyrobili. Relativně nízká podrážka s lehkou konstrukcí je vynikající pro denní nošení, sportovní aktivity jako jogging ve sněhu, nebo v mokrém terénu po celý rok.

Systém obutí

Přizpůsobivý a jednoduchý systém obouvání zahrnuje jednoduché zapínání a odepínání na suché zipy, rychle uzavíratelné a odepínatelné přezky, a jedinečný Tri-Loc systém stability Neos (model Navigator)

Vrchní materiál

Vrchní vrstva materiálu NEOS byla speciálně vyrobena tak, aby odolala extrémním podmínkám a změnám počasí. Nylonové a polyesterové materiály jsou potaženy vodě trvanlivě odolnou vrstvou na vnějšku bot a všechny modely jsou také vybaveny nepromokavým membránovým systémem z vnitřku. NEOS převleky jsou vysoké a suché což je důležité.

Kompaktní pata do sněžnic

Dnešní sněžnice jsou vyrobeny ze špičkových technologií, lehkého materiálu, které umožňují lehký a příjemný pohyb na sněhu. Určitě bychom již nenosili těžké, dřevěné sněžnice, tak proč bychom něco podobného dělali s botami?


Sněžnice se velmi rychle stanou těžkými a nepohodlnými, když se k nim přidá váha zimních bot. Nejtěžší modely NEOS váží pouhých 1,5 kilogramů, což je polovina klasických zimních bot. Co více, NEOS byly vyrobeny tak, aby pasovali ke sněžnicím. Vestavěná podpora paty v Ninja modelu podporuje snadné uchycení sněžnicového pasu k botám. Tri-Loc systém u modelu Navigator dále bezpečně uchycuje boty a nekloužou, když se brodíte sněhem.

www.michaelkorsonlineoutlet.com

CZ / DE

Počet položek:0
Suma s DPH:0,00,-